advertise

درباره آریا بوک

فروشگاه اینترنتی آریا با بهترین خدمات ، کار خود در راستای راه اندازی فروشگاه معتبر آنلاین کتاب و پخش و توزیع انواع کتب درسی و کتاب های دانشگاهی را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است. این مجموعه نمایندگی انتشارات کتب گاج و پیام نور و مرکز پخش کتاب های ناشران دانشگاهی، کتاب های کمک درسی ، مدرسه ای ، کتاب های عمومی و... میباشد و با ارسال فوری تمامی کتب به سراسر کشور همراه با نماد اعتماد الکترونیکی آماده ارائه خدمات به شما کاربران عزیز و گرامی می باشد.

حوزه فعالیت آریا بوک

آریا بوک با سابقه درخشان در حوزه پخش و توزیع انواع کتاب در استان فارس و افتخار همکاری با انتشارات معتبر در حیطه های مختلف، تا کنون بیش از ۵۰۰۰۰ عنوان کتاب را در بازار کتاب عرضه کرده است.
 این مجموعه با بهره گیری از کادری مجرب و موقعیت تجاری با دسترسی مناسب، فروش غیر حضوری اینترنتی و فروش حضوری انواع کتاب ها را برای دانشجویان و دوستداران و اهل کتاب فراهم کرده است.
 از مهم ترین اولویت های آریا بوک، تولید و ارائه محتوای استاندارد، متناسب با نیاز کاربران است که به تسهیل در فرایند خرید آن ها کمک بسیاری می کند. برای تیم ما مهم است که چند میلیون کاربر آریا بوک بتوانند کتاب های مورد نظر خود را با دقت بالا، به درستی و به ساده ترین روش تهیه نمایند.

آریا بوک، راه حلی مدرن برای خرید کتاب

این روزها با توسعه اینترنت و روی کار آمدن خرید آنلاین و اینترنتی، شیوه های خرید به کلی دگرگون شده اند. مزیت های خرید آنلاین و اینترنتی در الگوهای متداول خرید تغییر ایجاد کرده و روز به روز تعداد بیشتری از مردم را به این نوع خرید ترغیب می کند. به طوری که دیگر افراد این شیوه خرید را نزدیکتر و منطبق با شرایط زندگی مدرن و امروزی خود می دانند. در واقع طبیعت خرید آنلاین، با نیاز های رو به رشد و به نوعی با روحیات نا سازگاری بیشتری دارند و از این رو برای پیشرفت های جمعی و شخصی خود؛ سخت تلاش می کنیم.

همکاران فرهنگی ما

همکاران فرهنگی ما

این مجموعه از هیچ تلاشی در راستای افزایش کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نکرده و همواره تلاش می کند تا در طول فرایند خرید، برای مشتریان و کاربران خود بیشترین ارزش را قائل شود.
ارائه چکیده کتاب ها و امکان دانلود بخشی از کتاب با الگو گیری از بزرگترین سایت های فروش اینترنتی کتاب نظیر آمازون، این امکان را فرا که مشتریان آرهم کرده است که کاربران بتوانند با آگاهی بیشتری کتاب مورد نظر خود را تهیه کنند.(همچنین این چکیده کتب با رضایت ناشرین و رعایت حقوق و قوانین کپی رایت انجام می گردد).
از بارزترین تفاوت های آریا بوک با سایر فروشگاه های آنلاین فروش کتاب در کشور، می توان به اداره و پشتیبانی تیم حرفه ای مجموعه در حوزه بازاریابی اینترنتی و فناوری اطلاعات اشاره داشت که از این رو با موسسات و مراکز غیر تخصصی حوزه کتاب تفاوت عمده دارد.


چرا آریا بوک؟

این روزها که مشغله های روزانه ما زیاد تر است؛ بهای اوقات فراغت ما نیز گرانبها تر شده است و همه ما برای این زمان برنامه ریزی فشرده ای داریم. به نوعی؛ فعالیت هایی مثل خرید حضوری اهمیت خود را از دست داده و از لیست اولویت های ما خارج شده است و افراد سعی می کنند با تغییر در الگوهای ناکارآمد، امروزی تر و هوشمندتر زندگی کنند.
و در نهایت صرف اوقات فراغت برای آموزش، تفریح، ورزش، رفع خستگی و لذت بردن از علایق شخصی، در مقایسه با فعالیت های کم اهمیت تر و در عین حال وقت گیر مثل خرید کردن اولویت بیشتری دارند.

فروش کتاب | کتابفروشی آریا

مرکز تخصصی فروش کتاب | کتابفروشی آریا

امروزه برای گذران راحت تر نیاز های روزمره زندگی راه حل های جدید ایجاد شده که یکی از آن ها، خرید آنلاین کتاب است؛ که دیگر نیازی به وقت گذراندن در خیابان ها و کتاب فروشی ها نیست.
همچنین افراد اهل مطالعه این حق را دارند که قبل از خرید کتاب، از اطلاعات موجود و حق انتخاب گسترده خود نهایت استفاده را داشته باشند. افراد در شرایط خرید آنلاین می توانند حق انتخاب بیشتری را طلب کرده و مایلند انتخاب خود را دقیق تر و با قاطعیت بیشتر انجام دهند.
بدون شک؛ زندگی مدرن امروزی، روش های هوشمندانه تر، جدید تر و لذت بخش تری را طلب می کند؛ از این رو، روز به روز به تعداد مشتریان فروشگاه های اینترنتی و سرویس های اینترنتی کتاب اضافه می شود.


آریا بوک؛ سهم عمده ای از بازار کتاب در ایران را با عهده داشته و معتبر ترین مرجع تخصصی معرفی و فروش کتاب در ایران است که انواع کتاب ها به خصوص کتب حوزه دانشگاهی را در تنوع بسیار بالا به صورت حضوری و غیر حضوری عرضه می کند و تلاش می کند تا با همراهی مشتریان خود همراه با فروش، کتاب ها را به صورت تخصصی و بی طرفانه، معرفی و نقد کنند.
در ایرن شرایط، مشتریان و کاربران آریا بوک از حق انتخاب بالایی برخوردارند و قبل از خرید می توانند اطلاعات کاملی از کتاب مورد نظر خود را دریافت کرده و با حداکثر اطمینان اقدام به خرید نمایند. چرا که بهترین ارائه بهترین خدمات، شایسته مشتریان این مجموعه است.

خرید کتاب ارزان | کتابفروشی آریا

ارائه کتاب ها با قیمت بسیار مناسب و کیفیتی مطلوب، از دیگر خدمات و اولویت های آریا بوک به شمار می آید. این مجموعه با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود با بکارگیری همه توان و ابزار های در دسترس به منظور تعامل خود با تامین کنندگان، تلاش می کند که بهترین خدمات را به بهترین قیمت عرضه کند.
از دیگر خدمات این تیم که به منظور قدردانی از همراهی کاربران وفادار انجام شده و همواره مورد توجه و استقبال مشتریان آریا بوک قرار گرفته است؛ طرح های مشوق خرید است که تخفیف های قابل توجهی را برای آنان در نظر گرفته است.